Menu

0212 438 30 11

0553 047 91 49

Yetki Belgemiz

ANASAYFAYetki Belgemiz
ANASAYFAYetki Belgemiz
single image
İş Sağlığı ve Güvenliği konularında ,şirketlerin sorumluluklarının yerine getirmelerinde yardımcı olmak üzere, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığınca yetkilendirilmiş uzman bir kuruluştur.
6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanunu gereğince işverenler,iş yerlerinde alınan sağlık ve güvenlik önlemlerine uyulup uyulmadığını denetlemek,işçileri karşı karşıya bulıunduğu mesleki riskler ,alınması gerekli tedbirler,yasal hak ve sorumlulukları kanusunda bilgilendirmek ve gerekli iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili eğitimleri vermekle yükümlüdür.

TÜREV İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ bu konularda yardımcı olmak ve bakanlıkça istenen sorumlulukları yerine getirilmesi için işverenlerimizin ve çalışanlarımızın yanındadır.

TÜREV OSGB BAŞLICA
Risk değerlendirmesi,
Acil durum eylem planı,
İşe giriş/periyodik muayeneler,
İşçilerin sağlık gözetimi,
Çalışma ortamı gözetimi,
Eğitim danışmanlık ve bilgilendirme,
İlk yardım ve acil müdahale,
Kayıt ve istatistik gibi işlemler üzerinde çalışır.

İşverenler açısından; Unutmayalım ki beraber çalıştığımız personeller bize emanettir. Onların güvenlikli ve sağlıklı bir ortamda çalışması hukuki bir zorunluluktan öte aynı zamanda vicdani bir sorumluluktur.

İşçiler açısından; İşverenin sunduğu sağlıklı ve güvenlikli ortamda azami dikkat gösterip güvenlik kurallarına uygun çalışıp, her gün eve vücut bütünlüğü tam olarak dönmek, öncelikle aile ve çocuklarına işverene ve topluma karşı en önemli görevdir.

Hiçbir şey hayatımızdan ve sağlığımızdan daha değerli değildir. Biz de bu duyarlılıkla yapılan çalışmalara, işimizi tecrübe ve bilginin getirdiği sorumlulukla, severek yapıyoruz. Ve çözüm ortağınız olmak arzusundayız.

Sağlıklı ve Güvenlikli bir çalışma hayatı diliyoruz.
YETKİ BELGEMİZ single image
ilcloak=off}